>
 
Kursai
Spausdinti

 

Jau sausio 9 d. 9 val. kviečiame Jus į jau tradicija, žiemos metu, tapusius mūsų įmonės kūrybos direktoriaus Vladimiro Eicher Lorkos vedamus mokymus. Be jau skaitytų augalų formavimo ir želdinimo profesionalams skirtų kursų, šiais metais turėsime ir mokymus, kaip sutvarkyti želdynus, kai nuo jų įrengimo praėjo nemažas laiko tarpas, kažkurie augalai žuvo, kažkurie atvirkščiai - subujojo. Ką daryti, kad želdynai vėl džiugintų akį, o nebūtų papildomų problemų šaltinis.

 

Mokymų grafikas:

  • Sausio 9 d. 9.00 val. - Privačių želdynų renovacija
  • Sausio 18 d 9.00 val. - UAB "Floralita" Dizainas patirtis taikant naujas medžiagas, technologijas ir sprendimus privačių sklypų projektavime ir želdinime
  • Sausio 25 d. 9.00 val. - Augalų meninis formavimas ir priežiūra

 

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA (Tel.: 8 699 16 084)

 

 

NAUJIENA!

Kursai PRIVAČIŲ ŽELDYNŲ RENOVACIJA skirti privačių sklypų savininkams, apželdinimo bei priežiūros specialistams, kurie  susiduria su peraugusių, praradusių savo paskirtį ir estetinį vaizdą želdiniais.

Išsamią informaciją rasite čia


Kursai  UAB "FLORALITA DIZAINAS" PATIRTIS TAIKANT NAUJAS MEDŽIAGAS,  TECHNOLOGIJAS IR SPRENDIMUS PRIVAČIŲ SKLYPŲ PROJEKTAVIME IR ŽELDINIME skirti kraštovaizdžio projektavimo ir apželdinimo specialistams siekiantiems tobulinti savo žinias.

Į šiuos kursus taip pat kviečiame profesinių centrų ir kolegijų dėstytojus, ruošiančius kraštovaizdžio projektavimo ir apželdinimo specialistus

Išsamią  informaciją rasite čia


Kursai AUGALŲ MENINIS FORMAVIMAS IR PRIEŽIŪRA skirti augalų specialistams, apželdintojams  bei mėgėjams norintiems plėsti savo žinias augalų genėjimo, meninio formavimo ir jų priežiūros srityje.

Išsamią  informaciją rasite čia

 

Grupėms virš trijų žmonių taikoma 15% nuolaida.

 

Lietuvos Želdintojų ir Dekoratyvinių Augalų Augintojų Asociacijos nariams - 50% nuolaida

Į viršų    
English